T.C. Uitgeest | Waldijk 2, 1911 MJ Uitgeest | 0251-311977 | info@tcuitgeest.nl

KNLTB competitie 2020

Najaarscompetitie.png (1)

Omdat de Voorjaarscompetitie helaas geen doorgang kon vinden, heeft de KNLTB besloten deze te verplaatsen naar het najaar. Deze KNLTB Najaars-Competitie 2020 start begin september en loopt tot en met eind oktober. De competitie telt in principe zeven speeldagen en wordt zo veel mogelijk gespeeld in poules van acht teams.

Bij vragen en/of opmerkingen kun je contact opnemen met de Technische Commissie.

Onderstaand de speeldata en teamindeling:

Data KNLTB Competitie 2020

 

Dames Dubbel Donderdag Ochtend

3e klasse - UITGEEST 1
Rina Vredenburg-Groenland (V, 10662944)
Marja Langendijk-Wiering (V, 13280694)
Ans de Koning (V, 12764523)
Gitta Twaalfhoven-Vessies (V, 12673463)
Catrien Veldhuys-Visser (V, 12439991)
Nel Putter (V, 13286102)

8&9-Tennis 17+ (Op Tijd) Donderdag Avond

2e klasse - UITGEEST 1
Ellen Tholen (V, 20978898)
Yvonne Dekker (V, 35429062)
Mieke van der Lijn (V, 31349463)
Margreet Bosma-Bos (V, 36106690)
Annemieke Emmer (V, 36106704)
Anneke Mijnen-van Kampen (V, 16121473)
Janny Brandjes (V, 13735292)

Heren Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond

3e klasse - UITGEEST 1
Tjerk Baltjes (M, 25691724)
Cor Muhren (M, 29278449)
Stefan Cnossen (M, 21097887)
Tom van Leeuwen (M, 15186474)
Jacob Groenink (M, 15186628)
John de Vries (M, 17996821)
Bart Schenk (M, 22050515)

Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond

Hoofdklasse - UITGEEST 1
Esther Krom (V, 10662189)
Judith Ursem-Merks (V, 11632291)
Michelle Mooij (V, 12492868)
Claudia Castricum-Böhm (V, 22689486)
Christel van den Berg (V, 20183267)
Sandra Berkhout (V, 20183275)

2e klasse - UITGEEST 2
Antoinette Weidmann-Maat (V, 10662308)
Ingrid Konijn (V, 11308338)
Jobien Honders-van Delden (V, 18994105)
Monique van Bastelaar (V, 17996856)
Lianne Koek-Stengs (V, 23167793)
Yvonne Pronk-Oldenzeel (V, 14452049)

4e klasse - UITGEEST 3
Mascha Teeling (V, 18994415)
Tamara Vrouwe (V, 19074409)
Eva Verstraete-Verstraeten (V, 29868149)
Mariëlle de Ruijter-de Groot (V, 19700873)
Nathalie Vrouwe (V, 24085340)
Joyce Kaandorp (V, 22050310)

4e klasse - UITGEEST 4
Lidia Reuzenaar (V, 29299551)
Mieke Nan (V, 30161827)
Suzan Berkhout (V, 30398215)
Marjan Min-van den Kommer (V, 28801865)
Mandy Borstlap-Koning (V, 29868068)
Monique Robben (V, 20874901)
Agatha Rodenburg (V, 29963664)

Gemengd Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond

2e klasse - UITGEEST 1
Cor Burger (M, 15186792)
Remko Pijnaker (M, 17719992)
Chantal Haije-Storms (V, 24383228)
Maaike Pijnaker-Plakman (V, 22050426)

Heren Dubbel 25+ (Op Tijd) Zaterdag Avond

2e klasse - UITGEEST 1
Jan Stegink (M, 25691953)
Dennis Boer (M, 27718999)
Edwin Koper (M, 10593004)
Jeroen Schoorl (M, 19649002)
Ruud Schoorl (M, 15360687)
Marco Koning (M, 29868130)
Rob de Waal (M, 31411010)
Bas Zoon (M, 28129849)

2e klasse - UITGEEST 2
Hans Looijenga (M, 26510456)
Jan Mostert (M, 16941845)
Theo Stam (M, 17551501)
Marco Wollrabe (M, 12788678)
Peter van Ruiten (M, 13686046)
Peter Brenninkmeijer (M, 14812703)
Hans Ruiter (M, 22050485)

3e klasse - UITGEEST 3
Jac Knol (M, 25691805)
Pieter van der Ham (M, 27351122)
Mark Haije (M, 27351173)
Ray Erkelens (M, 30848717)
Jan-Dirk Steenhagen (M, 15118150)
René de Wit (M, 17996422)

Heren 17+ Zaterdag

3e klasse - UITGEEST 1
David Stolker (M, 12323500)
Rob Berkhout (M, 12020087)
Tim van Osch (M, 24750522)
Ward Rentenaar (M, 22368191)
André Krom (M, 22050329)
Dennis Liefting (M, 22050345)
Jeroen Huijg (M, 22187847)
Carl Weijsters (M, 19688539)

4e klasse - UITGEEST 2
Kaj Veldhuis (M, 21313164)
Luke van der Ham (M, 25180355)
Hidde Baijards (M, 21457328)
Sam Claus (M, 22050159)
Nol Minneboo (M, 23051523)
Lars Pruim (M, 25614843)

4e klasse - UITGEEST 3
Bruce Post (M, 18511546)
Finn Idema (M, 21097976)
Patrick Visser (M, 22050647)
Bram de Goede (M, 23051426)
Thies Baijards (M, 19074654)
Jur Hoekstra (M, 20912307)
Stef Veldhuis (M, 21316295)

5e klasse - UITGEEST 4
Frank Putter (M, 11771941)
Nanko Molenaar (M, 30848725)
Joost de Ruijter (M, 12433497)
Arjan Zonneveld (M, 13694421)
Hans Keijsper (M, 24085197)
Oscar Snijder (M, 24085294)
Miguel Angel Bernardos Aniceto (M, 22050094)

5e klasse - UITGEEST 5
Steinar Haan (M, 31351239)
Ray Post (M, 17612624)
Stan Vrouwe (M, 21098174)
Jasper Goedhart (M, 23111747)
Rick Buur (M, 24018376)
Frank Borst (M, 24810843)
Koen Teeling (M, 22119329)
Jordy Duijn (M, 31708498)

Heren 35+ Zaterdag

2e klasse - UITGEEST 1
Bart Groen (M, 25691740)
Cees Hoek (M, 10661972)
Henk Brouwer (M, 11457937)
Rob Visser (M, 12272515)
Edwin de Leeuw (M, 12663697)
Vincent van den Berg (M, 21215456)
Dick Groen (M, 24858099)
Lars Bosman (M, 22050116)

Dames Dubbel 25+ (Op Tijd) Zaterdag Avond

3e klasse - UITGEEST 1
Willy Bergman (V, 22050124)
Lianne Vriend (V, 29963656)
Saskia Bouma (V, 24858072)
Wendy Vrenegoor (V, 26587823)
Liesbeth Schoorl-Rosloot (V, 25691929)
Jeanette Zwitser-Vonk (V, 22605347)

Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag

2e klasse - UITGEEST 1
Marko Brands (M, 29695856)
Jeroen Heddes (M, 11775696)
Anja de Groot (V, 10606351)
Erica Butter (V, 10606041)
Maud van der Giessen (V, 12488038)
Enrico Bakker (M, 16941837)
Arnaud van Dijk (M, 14523299)
Tamara Buur-Klous (V, 21215499)

3e klasse - UITGEEST 2
Rodie Persijn (V, 10662421)
JaapJan Nauta (M, 10662367)
Marja Nauta (V, 11759100)
Jaap Schalk (M, 12454613)
Toos Schalk-Zonneveld (V, 12454621)

Gemengd Dubbel 25+ (Op Tijd) Zaterdag Avond

1e klasse - UITGEEST 1
Anja Bakker (V, 25691716)
Jolanda Lommers (V, 25691872)
Leonie van Leeuwen (V, 25691821)
Rob Heine (M, 16000064)
Robert van Leeuwen (M, 23558318)
Peter Kransberg (M, 24858145)
Ellen Kransberg (V, 24085200)

Dames Dubbel Zondag

1e klasse - UITGEEST 1
Anja Berkhout-Welp (V, 12399035)
Mieke Walsmit-Buur (V, 16856449)
Yvonne van der Kommer (V, 14441799)
Nelleke Duin (V, 17996635)
Yvonne Hegeman-Reulen (V, 23167785)
Inge Heijne-Mulder (V, 24085170)