T.C. Uitgeest | Waldijk 2, 1911 MJ Uitgeest | 0251-311977 | info@tcuitgeest.nl

Bestuur

Dagelijks bestuur

Voorzitter P.M. Kransberg De Sluiswachter 40, 1911 JK Uitgeest 0251-311076 voorzitter@tcuitgeest.nl
Secretaris T.M. Buur Kruiskamplaan 172, 1911 LW Uitgeest 0251-822824 secretaris@tcuitgeest.nl
Penningmeester M.H.G. Wiegers Westergeest 115, 1911 AH Uitgeest 0251-318988 penningmeester@tcuitgeest.nl

Het dagelijks bestuur is te bereiken via dagelijks.bestuur@tcuitgeest.nl.

Commissarissen

Voorzitter Jeugd Commissie S. Berkhout De Herderin 15, 1911 JX Uitgeest 06-11318118 voorzitter.jeugd@tcuitgeest.nl
Voorzitter Kantine Commissie R. Lommers De Juffer 20, 1911 KE Uitgeest 0251-319444 voorzitter.kantine@tcuitgeest.nl
Voorzitter Onderhouds Commissie P.C. Groen De Vrede 52, 1911 JM Uitgeest 0251-312291 voorzitter.onderhoud@tcuitgeest.nl
Voorzitter Technische Commissie J.A. Mostert De Waterdief 2, 1911 JS Uitgeest 0251-316386 voorzitter.technisch@tcuitgeest.nl

Het bestuur is te bereiken via bestuur@tcuitgeest.nl.

 

Tijdens de algemene ledenvergadering in februari 2017 zijn er diverse vragen gesteld en onderwerpen besproken. Deze onderwerpen hebben wij opgenomen in een overzicht en laten u graag zien wat op dit moment de status is. Lees het overzicht.